Zpět do obchodu

Registrace

Velkoobchod a maloobchod bytovým textilem

Velkoobchod bytovým textilem

Velkoobchod bytovým textilem

Nabídka je obsahově rozsáhlá a zahrnuje kvalitní výrobky z Čech i přímý dovoz z Německa, Portugalska a Španělska. Jedná se zejména o prošívané deky, polštáře, podložky, ručníky, osušky, dětské velurové přikrývky. Tuto nabídku doplňují česká prostěradla, povlečení a další zboží.

Náš velkoobchod bytovým textilem M-tex Tanvald dodává zboží zákazníkům z Prahy, Brna, Ostravy, Plzně, Českých Budějovic, Hradce Králové, Liberce, Ústí nad Labem,  Krkonoš, Jizerských hor, ale i z dalších oblastí celé České republiky.

 

 

 

Maloobchod bytovým textilem

Maloobchodní prodejna Tanvald

V naší prodejně v Krkonošské ul.385 v Tanvaldu najdete, mimo již uvedeného sortimentu bytového textilu, též povlečení, prostěradla, ubrusy a prostírání, návleky na polštáře, utěrky, záclony, dekorační tkaniny a zejména tkaniny pro patchwork. Sortiment doplňují nitě, krajky, stuhy a další sortiment drobné galanterie. Pro Vaše blízké můžeme nabídnout ve spodní části prodejny též různé dárkové předměty.

V horní části prodejny nabízíme prádlo, pletené zboží – trika, svetry, pyžama a noční košile, ponožky, čepice a rukavice pro všechny věkové kategorie. Nabídku doplňuje omezený sortiment konfekce. 

Zpět do obchodu